+36 96 524-813, +36 70 328-8382

OKJ-s Lábápoló

tanfolyam indul

2020 szeptember 11-én, Győrben.

Érdeklődni telefonon, vagy a lenti űrlapon,
illetve jelentkezni az on-line jelentkezési lapunkat kitöltve lehet!

Ne maradj le! Legyen saját szalonod a nyár végére! Várjuk jelentkezésed!

A tanfolyamról

Valósítsd meg Önmagad! A műkörmös szakma egy jól fizető sikerszakma, ahol még kreatív is lehetsz! Nem kell sok hozzá, hogy te is elsajátítsd. Ha most elkezded, pár hónap múlva kezedben tarthatod álmaid államilag elismert műkörmös bizonyítványát!

A nálunk tanulók nem csak a képzés alatt, de azt követően is segítik egymást, tapasztalatot cserélnek. Érdemes olyan helyen tanulnod, ahol barátokra is találhatsz.

OKJ szám:

Jelentkezés feltétele:
Alapfokú iskolai végzettség, egészségügyi alkalmasság, 18. életév betöltése (iskolai előképzettség hiányában Bemeneti kompetenciák: a képzés megkezdhető 27/2012. (VIII. 27.) NGM rendelet 3. számú mellékletében az Egyéb szolgáltatások szakmacsoportra meghatározott kompetenciák birtokában)

Képzés időtartama:
4 hónap

Záróvizsga:
Szóbeli, gyakorlati

Záróvizsga helyszíne:
A képzés helyszínén

A lábápoló szakképesítés munkaterületének rövid, jellemző leírása:

A lábápoló szakképesítés a lábbal kapcsolatos szépítészeti és karbantartó feladatok összességét tartalmazza. A lábápoló feladata csak a bőr legfelső rétegére vonatkozik, így fájdalom és vérzés nélküli munkavégzést tesz lehetővé. Fontos kritérium, hogy csak gyulladásmentes területen dolgozhat. A szolgáltatás megkezdésekor végzett állapot felmérés alkalmával észlelt probléma esetén dönt a kezelés elvégezhetőségéről, vagy speciális lábápolást vagy orvosi segítséget tanácsol. A fő profil azonban a szépészet, mely tükrözi a mai igényeket, a kéz láb összhangját. Tartalmaz bőr és köröm ápolást és köröm díszítést egyaránt. Olyan bőr és körömelváltozásokat kezel, melyhez nincs szükség orvosi felügyeletre. A kezelés végén ápol és díszít, és a szinten tartáshoz otthoni ápolásra tanácsot ad.

A szakképesítéssel rendelkező képes:

a szépészeti szolgáltatóegység megtervezésére és
a mindenkori hatályos jogszabályok szerinti működtetésére

megteremteni a vállalkozás feltételeit

felkészülni a szolgáltatás feladataira

megtervezni és előkészíteni a szolgáltatást

díszítést végezni

elvégezni a kézi lábápolást a kezelési tervnek megfelelően

elvégezni a kombinált lábápolást a kezelési tervnek megfelelően

megtervezni és előkészíteni a bőrápolási folyamatokat

lábápoláshoz kapcsolódó egyéb feladatokat végezni

képes elvégezni a szépészeti szolgáltatáshoz kapcsolódó egyéb napi feladatokat

Felnőttképzési szolgáltatásaink, melyek minden jelentkező számára térítésmentesen vehetőek igénybe:
00000091 Előzetes tudásszint-felmérés
00000094 Elhelyezkedési tanácsadás
00000095 Álláskeresési technikák

GYŐRBEN

9022 Győr, Arany János u. 31/A.

Hívj minket

09:00 – 17:00 között:
+36/96/524-813
+36/70/328-8382

Központi címünk:

KÉRDÉSED VAN?
Írd meg nekünk MOST!

A lenti űrlapot kitöltve állunk rendelkezésedre, még akkor is, ha nem a mostani képzésre szeretnél jelentkezni. Az űrlap kitöltése semmilyen kötelezettséget nem jelent! Nincsen veszteni valód, már tényleg csak egy kattintásra vagy attól, hogy piacképes kézápoló, és műkörömépítő legyél!
(Az űrlap kitöltésével igazolod, hogy elolvastad adatvédelmi tájékoztatónkat is.)

Biztos vagy a jelentkezésben?

Látjuk, Te is azon vagy, hogy mielőbb szépség szalont nyiss, az államilag elismert OKJ-s Kézápoló és Műkörömépítő végzettségeddel.
Kiscsoportos képzésekkel állunk rendelkezésedre, hogy ne csak papírod legyen, de tudásod is megalapozd!

Jelentkezem és kitöltöm a jelentkezési űrlapot!